باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی زابل از کشف ۳۳۴ برگ چک پول ۵۰۰ هزار ریالی جعلی به مبلغ ۱۶۷ میلیون ریال و دستگیری جاعل کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد.

احمد ثمره حسینی، فرمانده انتظامی زابل اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با استفاده از اسکناس‌های جعلی به کلاهبرداری از شهروندان و کسبه این شهرستان اقدام می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی نامحسوس و تلاش شبانه‌روزی موفق شدند هویت متهم را شناسایی و پس از کسب مجوز قانونی طی عملیاتی غافلگیرانه وی را در منزلش واقع در خیابان هیرمند دستگیر کنند.
ثمره حسینی با اشاره به کشف ۳۳۴ برگ چک پول جعلی در محل اختفای متهم، بیان کرد: از چک پول‌های جعلی کشف شده تعداد ۳۳۴ برگ چک پول ۵۰۰ هزار ریالی به مبلغ ۱۶۷ میلیون ریال بوده است.
فرمانده انتظامی زابل با بیان اینکه متهم ۳۵ ساله پس از بازجویی و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، ابراز کرد: پلیس با افرادی که بخواهند امنیت اقتصادی جامعه و مردم را به خطر بیندازند و برای منافع غیرقانونی خود دست به هرکاری بزنند، به شدت برخورد می‌کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today