ایرنا/ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: با وجود تلاش‌های صورت گرفته برای تامین آب شرب، هم اکنون کمبودهایی در برخی مناطق استان وجود دارد و آب مورد نیاز ساکنان ۳۰۰ روستا با تانکر سیار تامین می‌شود.

محسن صادقیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در مراسم معارفه مدیرعامل آب و فاضلاب استان که با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاصلاب برگزار شد، بدون اشاره به جمعیت این روستاها افزود: در بحث شبکه فاضلاب شهر در مرکز استان فقط ۳۰ درصد عملیات انجام شده و نیازمند برنامه ریزی لازم هستیم، همچنین در زمینه تصفیه خانه فاضلاب شهر نتوانستیم پاسخگوی خوبی به مردم باشیم.
معاون استانداری یزد با دعوت از مردم به صرفه جویی در آب و برق و پیشگیری از بروز بحران احتمالی گفت: در مورد طرح بازچرخانی آب فاضلاب یزد سال گذشته قول تامین بودجه لازم داده شد، امیدواریم در سال ۹۹ این مبلغ اختصاص یابد.
وی بدون اشاره به مبلغ مورد نظر ادامه داد: در زمینه طرح فاضلاب شهرهای اردکان، میبد، مهریز و بافق نیز فعالیت های خوبی صورت گرفته و در زمینه تامین آب شرب استان نیز فعالیت هایی در دست اقدام است که با هماهنگی و همکاری نهادهای مربوطه شاهد تسریع در انجام  فعالیت ها باشیم.
حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب یزد نیز در ادامه با قدردانی از خدمات مسوولان سابق شرکت های آب و فاصلاب شهری و روستایی یزد، اصغر ریاضتی را به عنوان مدیرعامل جدید آب و فاضلاب استان برای مدت ۲ سال معرفی کرد.

 
 
  
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today