فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش شمار مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: هم اکنون 172 بیمار مشکوک و قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان خبر داد و اظهار کرد: در دوازدهمین روز از مردادماه 99، از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 2 هزار و 691 نفر بهبود یافته‌اند.

وی اظهار کرد: هم اکنون 172 بیمار مشکوک و قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد 82 بیمار کرونایی قطعی بوده و 16 بیمار در بخش‌های ویژه تحت درمان هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دیروز جواب 95 نمونه را از آزمایشگاه دریافت کردیم بیشترین نمونه از بویراحمد(67 درصد) و دنا(24 درصد) بود.

یزدان پناه گفت: با توجه به تهاجمی تر شدن رفتار این ویروس خطرناک، عادی انگاری شرایط و‌ عدم رعایت پروتکل ها می‌تواند وضعیت را سخت‌تر کند.

وی تاکید کرد: مهم ترین کارهایی که مردم شریف استان در شرایط فعلی باید انجام دهند حضور حداقلی در اجتماعات، استفاده از ماسک، عدم سفر به شهرها و استان‌های در وضعیت قرمز یا هشدار و رعایت دستورالعمل های بهداشتی است تا بتوانیم میزان ابتلا را پایین بیاوریم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today