موج رسا/ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در مدت دو سال با اختصاص 35 میلیارد تومان، آزاد راه زنجان – قزوین بهسازی می‌شود.

جواد یوسفی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان اظهار داشت: امسال مجوزی برای بهسازی آزاد راه زنجان – قزوین اخذ و قرار است این پروژه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، اجرایی شود.
وی از اختصاص 35 میلیارد تومان برای بهسازی آزاده راه زنجان – قزوین خبرداد و گفت: پیمانکار این پروژه مشخص شده است و عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
این مسئول بیان داشت: برای بهسازی آزاد راه زنجان – قزوین از شیوه‌های جدید و به روز استفاده می‌شود، برخی از نقاط این آزاد راه نیازمند روکش بوده و برخی نیز لکه‌گیری می‌شود.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‍نقل جاده‌ای استان زنجان قرارداد اجرای این پروژه را 2 ساله عنوان کرد و گفت: با توجه به محدودیت فصل کاری زنجان، این پروژه یکساله به اتمام نمی‌رسد و قرار است امسال بخش‌های ضروری کار شود.
یوسفی خاطرنشان کرد: مابقی اجرای این پروژه به سال آینده موکول و این آزاد راه در سال آینده به طور کامل لکه‌گیری و آسفالت می‌شود.
وی از اجرای آسفالت راه روستایی گیلوان قدیم در شهرستان طارم خبرداد و گفت: این پروژه به طول 600 متر در این شهرستان اجرایی شده است.//ن

 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today