فارس/ فرماندار اردبیل گفت: به دلیل افزایش آمار فوتی‌ها، بستری‌ها و مبتلایان کرونا در اردبیل دوباره محدودیت‌های اجتماعی برقرار خواهد شد.

مسعود امامی‌یگانه، فرماندار اردبیل اظهار کرد: به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط عموم مردم و وضعیت قرمز شهرستان، متاسفانه آمار فوتی‌ها، بستری‌ها و مبتلایان ویروس کرونا در اردبیل افزایش یافته است و دوباره محدودیت‌های اجتماعی برقرار خواهد شد.
وی افزود: تمامی مراکز گردشگری شهرستان اردبیل در روزهای پنج شنبه و جمعه و شنبه تعطیل است.
فرماندار اردبیل تصریح کرد: پاساژها، مراکز فروش و بازارها موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پوشیدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی هستند در غیر این صورت مراکز پلمب می‌شوند و در صورت عدم رعایت، مجبور به تعطیلی بازارها خواهیم بود.

70 کرونایی، ارمغان یک مراسم عروسی
امامی یگانه بیان داشت: برگزاری هرگونه مراسم عروسی و ترحیم ممنوع بوده و از مردم تقاضا داریم شیوع ویروس در این مراسمات را جدی بگیرند؛ درحال حاضر فقط در یک عروسی حدود ۷۰ نفر به کرونا مبتلا شده‌اند.
وی ادامه داد: از امروز تا یک هفته، فعالیت رستوران‌ها در اردبیل به صورت بیرون‌بر بوده و با متخلفان برخورد جدی می‌شود.
فرماندار اردبیل تصریح کرد: وسایل حمل‌ونقل عمومی اعم از تاکسی‌ها و اتوبوس‌های شهری، از خدمات‌دهی به افرادی که ماسک نزده‌اند خودداری کرده و سرنشین اضافه‌ سوار نکنند.
امامی از اجرای مانور فاصله‌گذاری اجتماعی در اردبیل خبر داد و گفت: نظارت‌ و بازرسی جهت رعایت پروتکل‌ها در اردبیل تشدید می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today