باشگاه خبرنگاران/ با فوت ۲ نفر دیگر از مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته در چهارمحال و بختیاری، آمار فوتی‌های ناشی از این بیماری به ۱۰۱ نفر رسید.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۵ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۷ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.
او افزود: در شبانه روز گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست سه مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
شیرانی اضافه کرد: هم اکنون ۱۰۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۶ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
او ادامه داد: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، با ثبت دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان، مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۱۰۱ نفر رسید.
شیرانی با بیان اینکه هم اکنون ۱۸ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند از مردم خواست: همچنان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اهتمام ویژه داشته باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday