ایرنا/ فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف چند محموله بزرگ قاچاق در مرزهای استان طی ۲۴ ساعت اخیر به ارزش ۱۳ میلیارد ریال خبر داد.

سردار یحیی الهی، فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه اعلام کرد: در این مدت مرزداران همیشه بیدار استان کرمانشاه در راستای مقابله با قاچاقچیان طرح های خوبی را به مرحله اجرا در آوردند و محموله های قاچاق متنوعی را کشف کردند.
وی افزود: ۳۰۰ عدد اجاق گاز، ۶۸۰ دست پوشاک، ۲۴۳ قطعه انواع لوازم خودرو، ۱۳ دستگاه کولرگازی، ۶ دستگاه تلویزیون، هشت هزار و ۳۳۰ عدد ماسک و ۷۲۰ عدد پوشک از جمله کشفیات صورت گرفته بوده است.
سردار الهی ادامه داد: در همین راستا و باتلاش نیروهای مرزبانی استان، ۶ راس دواب، چهار راس گوساله، ۳۰ عدد قلم نوری و تعدادی کفش و تلفن نیز کشف شد.
وی همچنین توقیف یک دستگاه موتورسیکلت و دستگیری یک متهم را از جمله اقدامات مرتبط برشمرد و گفت: کشفیات امسال نسبت به مدت مسابه سال گذشته رشد داشته است.
سردار الهی در پایان گفت: نیروهای مرزبانی به صورت شبانه روزی آماده دفاع از امنیت مرزها و مقابله با هرگونه ناامنی و قاچاقچیانی هستند که با اقدامات خود سعی می کنند امنیت اقتصادی را با چالش مواجه کنند.

 
 
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today