پایگاه خبری پلیس/ رئیس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری اعضای باند سارقان مسلح مامورنما در اهواز خبر داد.

سرهنگ سهراب حسین‌نژاد، رئیس پلیس آگاهی خوزستان در تشریح جزئیات دستگیری این سارقان اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل در یکی از مناطق شهرستان اهواز، با توجه به اهمیت موضوع اکیپ ویژه‌ای از اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان خوزستان تشکیل و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به شناسایی اعضای باند سه نفره سارقان توسط ماموران پلیس آگاهی گفت: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، سحرگاه امروز ماموران پلیس آگاهی با همکاری یگان امداد و کلانتری ۲۱ شهرستان اهواز در دو عملیات، متهمان را دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان دو دست لباس انتظامی، دو دستگاه تلفن همراه سرقتی و دو تیغه قمه کشف شد.
حسین‌نژاد با بیان اینکه متهمان در بازجویی‌های انجام شده تاکنون به سه فقره سرقت مسلحانه و یک فقره سرقت به عنف منزل اعتراف کرده‌اند، تصریح کرد: سارقان صراحتا توسط مالباختگان شناسایی شدند و تحقیقات برای کشف سایر سرقت‌ها و همدستان احتمالی ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today