باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل اطلاعات خراسان شمالی از دستگیری عامل انتشار فیلم امر به معروف مأمور انتظامی خراسان شمالی خبر داد.

ناجی مدیرکل اطلاعات خراسان شمالی با اشاره به اقدام غیر اخلاقی در انتشار فیلم مامور نیروی انتظامی خراسان شمالی در حین انجام وظیفه در کانال‌ها و صفحات معاند نظام٬ اظهار داشت: این اقدام مامور ناجا در راستای انجام وظیفه شرعی و قانونی و مصداق امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

وی افزود: در راستای حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر و تقدیر از اقدام مؤمنانه این مأمور محترم ناجا، عامل ارسال و انتشار این فیلم به صفحات مجازی با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات خراسان شمالی و در کوتاه‌ترین زمان، دستگیر شد.

چندی پیش یک مامور وظیفه‌شناسنیروی انتظامی استان با اقدامی در راستای امر به معروف و نهی از منکر به وضعیت کشف حجاب دختری در یکی از فروشگاه‌های بجنورد تذکر داده بود که فیلم این ماجرا در صفحات منتسب به یکی از عوامل معاند نظام منتشر و هجمه‌هایی علیه نظام و ناجا شکل گرفت. بعد از این جریان موجی از سپاس و تقدیر از اقدام انقلابی این مامور ناجا در سطح ملی و استانی ایجاد شد.

روز گذشته نیز ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی با اهدای هدایایی از این اقدام مومنانه مامور نیروی انتظامی تجلیل و سپاسگزاری کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today