صدا و سیما/ بارندگی شدید ۲۴ ساعت گذشته در رامسر ، طغیان آبشار جواهرده به علت افزایش ورودی آب آبشار از دل جنگل را درپی داشت .

محمد آزاد فرماندار رامسر با اشاره به اینکه بارندگی شدید ۲۴ ساعت گذشته که در نیمه تابستان کم نظیر بود،  گفت: شدت آب آبشار همچنان بالاست اما با تلاش نیرو‌های راهدار و تیم‌های امداد جاده مجاور این آبشار که محور اصلی جواهرده است بازگشایی شد.

محمد آزاد به افزایش میزان بارش به خصوص در دل جنگل و بالا بودن شدت آب آبشار اشاره کرد و گفت: با توجه به احتمال رانش ، مردم برای تردد در این محور نکات ایمنی را رعایت کنند و در صورت امکان از تردد غیر ضرور در این مسیر پرهیز شود.

رییس ستاد بحران رامسر با بیان اینکه در پی بارش شدید باران ، از عصر دیروز تا صبح امروز بیش از ۱۶۰ میلیمتر بارش در شهرستان گزارش شده است افزود: ستاد بحران و دستگاه‌های امدادرسان شهرستان در آماده باش کامل قرار دارند.

آزاد ، همچنین به آبگرفتگی در برخی نقاط شهری و روستایی به علت پر آبی رودخانه‌های شهرستان اشاره کرد و گفت: رودخانه‌ها پرآب شده اند اما تاکنون طغیانی صورت نگرفت.

وی با تاکید بر اینکه با فروکش کردن بارش میزان خسارت‌ها بررسی ، اعلام و اقدامات لازم صورت خواهد گرفت ، به مردم توصیه کرد از حضور در حاشیه رودخانه‌ها ، مسیر و تردد غیرضرور خودداری کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today