باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری چهار سارق موتورسیکلت در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۳۴ این فرماندهی در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

محمدرضا فداء، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در شهر کرمان، بررسی موضوع و دستگیری سارق و یا سارقان این سرقت‌ها در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی به افزایش گشت زنی‌های هدفمند و نامحسوس در شهرستان کرمان اشاره کرد و افزود: در همین راستا ماموران انتظامی کلانتری ۳۴ باغین حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به دو دستگاه موتورسیکلت با سرنشین مشکوک و دستور توقیف آن را صادر کردند.
فداء در ادامه تصریح کرد: با استعلام از پلاک موتورسیکلت‌ها مشخص شد که طی ۲۴ ساعت گذشته از شهر کرمان سرقت، که در این رابطه دو راکب و دو سرنشین موتورسیکلت‌ها دستگیر و به مقر پلیس دلالت داده شدند.
وی بیان کرد: سارقان دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی و در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی پلیس لب به سخن گشوده و به ارتکاب هشت فقره سرقت موتورسیکلت از شهر کرمان و انتقال آن‌ها به شهر باغین اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی، گفت: شهروندان عزیز کرمانی می‌بایست توصیه‌های پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت را جدی گرفته و هر گونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar