شبستان/ فرمانده انتظامی زاهدان گفت: در جریان نزاع دسته جمعی چند نفر از اوباش در منطقه «شیرآباد» شهر زاهدان دو نوجوان ۱۱ و ۱۳ ساله مجروح که یکی از آنان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

حمیدرضا اکبری، فرمانده انتظامی زاهدان در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعات پایانی بامداد شب گذشته یک فقره مرگ مشکوک در بیمارستان خاتم انبیای شهر زاهدان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی برای به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل حادثه و بررسی های به عمل آمده مشخص شد چند جوان اوباش در پی اختلافات قبلی و کُری خوانی در منطقه شیرآباد با هم درگیر که در همین حین یکی از آنان با یک قبضه سلاح کمرشکن ساچمه ای شلیک که دو نوجوان 11 و 13 ساله که از روی کنجکاوی در حاشیه خیابان نظاره گر نزاع بودند مجروح که متأسفانه یک نفر در حین انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده ناشی از ساچمه های گلوله به ناحیه سر و صورت فوت می کند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران دایره تجسس کلانتری 13 با همکای کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان پس از بررسی اظهارات شاهدان عینی ماجرا تحقیقات میدانی گسترده ای را آغاز و در کمتر از دو ساعت از شروع ماجرا مخفیگاه ضارب را یکی از خیابان های همان محدوده شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی او را در اقدامی ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش اسلحه کمر شکن را کشف کردند.
اکبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر عاملان این نزاع دسته جمعی، خاطرنشان کرد: متهم به قتل که جوانی 28 ساله است پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.
وی تاکید کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش کرده و به هیچ فردی اجازه نخواهد داد با اقدامات غیر قانونی و خلاف، موجبات برهم زدن نظم عمومی و آسایش مردم را فراهم کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today