مهر/ فرمانده پلیس راه آهن کشور از دستگیری دو نفر قاچاقچی مواد مخدر و کشف یک کیلو و ۹۰۰ گرم هروئین توسط پلیس راه آهن کرمان خبر داد.

سردار حشمت اله ملکی، فرمانده پلیس راه آهن کشور با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، مأموران مبارزه با مواد مخدر این پلیس حین کنترل و بازرسی مسافران قطار کرمان-تهران به دو نفر به هویت‌های معلوم مظنون شدند.
وی گفت: با رعایت موازین شرعی و قانونی در بازرسی از کیف یکی از متهمان، یک بسته مواد مخدر از نوع هروئین به مقدار یک کیلوگرم آب بندی شده که در داخل جداره آن به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: همچنین از بار متهم دوم نیز یک بسته هروئین آب بندی شده به وزن ۹۰۰ گرم که با همان روش در جداره کیف جاسازی شده بود، کشف شد.
فرمانده پلیس راه آهن کشور در خاتمه با اشاره به تشکیل پرونده قضایی و تحویل مواد مخدر مکشوفه و متهمان به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بم، خاطرنشان کرد: پلیس راه آهن کشور به عنوان یکی از پلیس‌های تخصصی زیر مجموعه پلیس پیشگیری ناجا با قاطعیت مبارزه با سوداگران مرگ را به صورت مستمر در دستور کار خود قرار داده است و از هموطنان عزیز درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک هنگام سفر با قطار موضوع را با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۱۲۳۰۰۰ به مسئولان مربوط اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar