ایرنا/ میدان مهدیه قصرشیرین به مناسبت ۱۵ مرداد سالروز عملیات ثارالله روز آزادسازی قصرشیرین به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تغییر یافت.

مرادعلی تاتار، فرماندار قصرشیرین در آیین تغییر نام میدان مهدیه قصرشیرین با تجلیل از رشادت‌های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی از شهدای والامقامی بود که تمام عمر خود را صرف دفاع از آرمان‌های انقلاب کرد.

وی اظهار داشت: نامگذاری یک میدان به نام شهید حاج قاسم سلیمانی کمترین کاری است که می‌توانیم برای بزرگداشت یاد و نام این شهید انجام دهیم.

فرماندار قصرشیرین بیان کرد: در کمیسیون نامگذاری میادین قصرشیرین با حضور سپاه ناحیه، شهرداری و شورای اسلامی و بنیاد شهید مقرر شد که این میدان در سالروز آزادسازی قصرشیرین به نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شود.

تاتار همچنین در دیدار با یکی از جانبازان قصرشیرین گفت: اگر امروز در مقابل قدرت‌های استکباری سرافراز هستیم مدیون رشادت‌های شهدا و ایثارگران است.

وی افزود: شهرستان قصرشیرین وجب به وجب آن آغشته به خون شهدا است و این نقطه از خاک کشورمان قدمگاه سرداران و دلیر مردانی است که برای دفاع از کیان ایران اسلامی خون خود را نثار کردند.

فرماندار قصرشیرین اضافه کرد: هنوز در این کشور کسانی هستند که قدردان ارزش‌های والای شهدا هستند و این مدال افتخاری برای رهروان آن هاست.

تاتار گفت: امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون رشادت‌های رزمندگان، ایثارگران و شهدای گرانقدر است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today