ایرنا/ استاندار کردستان گفت: با همه توان اعتبار مورد نیاز برای ساخت سریال سنجر خان را از منابع مختلف تامین خواهیم کرد و لازم است جهت پیشبرد کار از توجه به حاشیه ها پرهیز شود.

بهمن مرادنیا استاندار کردستان اظهار داشت: تولید سریال فاخر و تاریخی سنجرخان فرصتی مغتنم برای معرفی هنرمندان کردستانی در سطح ملی است و ساخت سریال فاخر و معرفی چهره‌ها و شخصیت‌های کردستان خواسته مردم است که باید به آن جامه عمل پوشاند.

وی با بیان اینکه وعده‌ای که به مردم داده می‌شود باید اجرایی و خواسته آنان تحقق پیدا کند، اضافه کرد: تمام تلاش عوامل تولید سریال سنجرخان باید بر این امر متمرکز باشد که پروژه در موعد مقرر به اتمام و از رسانه ملی پخش شود.

استاندار کردستان ساخت سریال سنجرخان را طلیعه‌ای برای کارهای بزرگتر و بهتر ارزیابی کرد و یادآور شد: هنرمندان کردستانی باید در این راستا با تعصب و جدیت بیشتری کار کنند چرا که این سریال فرصت مناسبی برای معرفی آنان در سطح کشور فراهم می کند.

مرادنیا از مراحل پیش تولید سریال سنجرخان نظیر تست و انتخاب بازیگر و طراحی لباس بازدید و ابراز امیدواری کرد که تولید این سریال نهایتا پایان شهریورماه آغاز شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online