ایسنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از دیروز تا امروز( ۱۵ مرداد) ۸۱  بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت:  مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز  ۱۳ هزار و  ۱۴۴ نفر  بوده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۳۵۸  نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده‌اند.
دکتر کریم با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد  ۵۴۷ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۲۱۵ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۶۸ نفر به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۸۱مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۷۷۷ نفر رسید .
دکتر کریم در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۱ هزار و ۸۰۶ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۷۶  نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday