ایسنا/ رئیس شورای تامین شهرستان دشتستان گفت: در پی بروز حادثه آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان بوشهر، ۶ نفر از کارمندان این کارخانه مصدوم و به بیمارستان شهید گنجی شهرستان اعزام شدند.

فتح الله نوروزی، فرماندار دشتستان در شرح بروز حادثه کارخانه سیمان دشتستان توضیح داد: حدود ساعت ۱۳ روز سه شنبه ۱۴ مرداد در پی بروز اشکال در یکی از شیرهای تنظیم فشار واحد گازرسانی در مشعل های پیش گرمکن در کارخانه سیمان دشتستان واحد تولید، فرایند تولید، متوقف و به واحد تعمیرات مکانیکی کارخانه جهت رفع مشکل اطلاع داده شد.
وی ادامه داد: مهندس شیفت بهره برداری که مسئول پیگیری رفع مشکل است به همراه مدیر مکانیک و تکنسین‌های واحد مکانیک و تولید در محل حضور پیدا کرده و پس از بررسی مشکل، تصمیم به تعویض شیر آسیب‌ دیده گرفتند.
نوروزی افزود: پس از قطع گاز اصلی، نسبت به تعمیر شیر اقدام شد که مقداری از گاز محبوس شده به دلیل وجود تجهیزات برقی، شعله ور شد. آتش مهار شد، اما متاسفانه ۶ نفر از همکاران مصدوم و به بیمارستان شهید گنجی اعزام شدند.
وی تصریح کرد: چهار نفر از پرسنل به‌صورت سرپایی مداوا و دو نفر برای مداوای تکمیلی به بیمارستان صدرای شیراز انتقال داده شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday