میزان/ مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان از آزادی ۶۰ زندانی جرائم غیر عمد در سیستان و بلوچستان از ابتدای سال جاری خبر داد.

سید عبدالحسین سجادی، مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان از آزادی ۶۰ زندانی جرائم غیر عمد از ابتدای سال جاری تاکنون با کمک ستاد دیه خبر داد و گفت: میزان بدهی این افراد بالغ بر 22 میلیارد و 891 میلیون تومان بوده است که از این میزان 19 میلیارد و 551 میلیون تومان گذشت شکات، 438 میلیون تومان آورده مددجو و یک میلیارد و 588 میلیون تومان کمک ستاد دیه و تسهیلات بوده است.
سجادی ادامه داد: ۳۰ فقره از این پرونده‌ها به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر خم و در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت و موجبات آزادی این افراد فراهم شد.
وی میزان بدهی این افراد را 18 میلیارد و 999 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: از این میزان 16 میلیارد و 350 میلیون تومان گذشت شکات، 341 میلیون تومان آورده مددجو، 986 میلیون تومان تسهیلات و یک میلیارد و 321 میلیون تومان کمک ستاد دیه بوده است.
سجادی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان رتبه نخست کشور در زمینه گذشت شاکی را دارد، افزود: فرهنگ ایثار و گذشت در استان ما بیش از نقاط دیگر کشور مورد توجه و قابل تقدیر است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today