تسنیم/ با تلاش و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی یکی از عاملان جنایت مسلحانه منجر به قتل و مجروحیت چهار عضو یک خانواده در بخش بمپور شناسایی و دستگیر شد.

ابراهیم ملاشاهی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: ساعت 18:33 شانزدهم اردیبهشت ماه سال 95 یک فقره تیراندازی منجر به جرح در روستای"قاسم آباد" از توابع بخش "بمپور" شهرستان ایرانشهر به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با حضور عوامل انتظامی در حادثه مشخص شد دو نفر از سرنشینان یک دستگاه پژو 405 با اسلحه کلاش اعضای یک خانواده را به رگبار بسته که در این ماجرا جوانی 25 ساله به نام نعیم بر اثر اصابت گلوله سلاح کلاش از ناحیه سر و صورت و قفسه سینه به علت شدت جراحات وارده در جلوی منزل شان فوت و سه نفر دیگر از اعضای خانواده اش نیز بر اصابت گلوله مجروح و توسط اهالی محل به بیمارستان خاتم انبیاء(ص) شهر ایرانشهر منتقل شدند.
وی تصریح کرد: با هماهنگی قاضی ویژه قتل تیمی کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی ایرانشهر مامور رسیدگی به این پرونده شدند که در تحقیقات آنها مشخص شد ضاربان از قبل با خانواده فرد مقتول بر سر یک قطعه زمین مسکونی اختلافاتی داشته‌اند و در روز حادثه این افراد برای انتقام‌جویی دست به این جنایت زده‌اند.
ملاشاهی عنوان کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده با استفاده از سرنخ های بجامانده و یک سری تحقیقات پلیسی عامل این جنایت هولناک را شناسایی و دستگیر آنها را در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام انتظامی بیان کرد: تحقیقات برای دستگیری متمهان متواری این پرونده با توجه به متواری بودن آنها در شهرهای مختلف به کندی پیش می رفت تا اینکه افسران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان به اطلاعاتی در خصوص تردد متهم در یکی از مناطق شهر زاهدان دست یافتند و بلافاصله وارد عمل شدند.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با یک سری کار فشرده اطلاعاتی متهم را صبح روز گذشته که با یک دستگاه پژو در کمربندی شهید کلانتری زاهدان در تردد بود شناسایی و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند. متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی صراحتاً به این جنایت هولناک با همدستی یکی از دیگر از بستگانش اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحت الحفظ برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today