فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان قدس با اشاره به اجرای طرح «ذوالفقار» در راستای افزایش امنیت اجتماعی گفت: در این طرح ۲۴۰ نفر از سارقان دستگیر و ۷۲ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

سرهنگ شاهپور فلاحی فرمانده انتظامی شهرستان قدس، اظهار کرد: در راستای افزایش ضریب امنیت اجتماعی و احساس امنیت برای عموم شهروندان طرح ارتقای امنیت اجتماعی با عنوان ذوالفقار در سطح شهرستان قدس برگزار شد.

وی افزود: این طرح به شکل نقطه‌ای و منطقه‌ای در چند نوبت اجرا شد که پس از جمع‌آوری اخبار و اطلاعات مورد نیاز و با هماهنگی با مرجع قضایی و انتظامی، حدود ۲۴۰ نفر از سارقان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس ادامه داد: در این عملیات تعدادی از اموال سرقت شده از جمله لوازم خانگی، قطعات و محتویات داخل خودرو همچنین ۳۲ دستگاه خودرو و ۱۰ دستگاه موتور سیکلت مسروقه کشف شد. 

سرهنگ فلاحی اضافه کرد: در اجرای طرح‌های متعدد ۱۸۳ نفر از خرده فروشان موادمخدر و در انهدام باند قاچاقچیان مواد مخدر ۳ نفر دستگیر و طی چند نوبت ۱۷۷ نفر از معتادان متجاهر جمع‌آوری شدند و حدود ۶۴ کیلوگرم انواع موادمخدر توسط عوامل انتظامی شهرستان کشف شد.

وی با اشاره به کشفیات در زمینه قاچاق کالا تصریح کرد: حدود ۱۰ میلیارد ریال مواد اولیه ساخت انواع چسب و مواد اولیه خارجی، کشف اقلام خارجی دینام و کمپرسور یخچال‌های بستنی‌ساز به تعداد ۳۰۰ قلم به ارزش تقریبی ۷ میلیارد ریال و ۷۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در این طرح توسط همکاران پلیس آگاهی کشف شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran