باشگاه خبرنگاران/ در بازدید سرزده از ۶۷ واحد صنفی منوجان، پنج واحد به علت تخلفات بهداشتی پلمب و به ۳۸ واحد نیز تذکر کتبی داده شد.

امید رضایی، دادستان عمومی و انقلاب منوجان گفت: امروز به همراه فرماندار، نماینده اداره صمت، بازرس مرکز بهداشت و عوامل انتظامی به صورت سرزده از واحد‌های صنفی و بازار شهر منوجان بازدید به عمل آمد که پنج واحد صنفی متخلف پلمب شد.
وی افزود: در این بازدید از ۶۷ واحد صنفی بازدید شد که پنج واحد به لحاظ تخلفات بهداشتی پلمب و به ۳۸ واحد، تذکر کتبی داده شد.
رضایی تصریح کرد: در این بازدید از نزدیک در جریان شرایط بازار، نظرات و دغدغه‌های مردم و صاحبان صنوف مربوطه و نحوه ارائه کالا‌ها به مردم قرار گرفتیم.
دادستان عمومی و انقلاب منوجان با توصیه به مغازه داران بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در اصناف تاکید و بیان کرد: در ابتدا به واحد‌های صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده باشند، تذکر داده خواهد شد و در صورتی که ضوابط بهداشتی را رعایت نکنند، این واحد‌های متخلف، اعمال قانون و پلمب می‌شوند.
رضایی افزود: در این بازدید، رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و انجام فاصله‌گذاری اجتماعی در تعدادی از اصناف، رستوران‌ها و کسبه از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar