فارس/ مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ثبت‌احوال گلستان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و در این مراسم از ابوبکر دولو مدیرکل ثبت‌احوال استان گلستان تقدیر و حمیدرضا مطیع به عنوان مدیرکل جدید ثبت‌احوال گلستان معرفی شد.

آیین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید ثبت‌احوال استان گلستان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد که در این مراسم حمیدرضا مطیع به عنوان مدیرکل جدید ثبت‌احوال معارفه و از زحمات ابوبکر دولو مدیرکل سابق تقدیر شد.

در این مراسم رییس ثبت‌احوال کشور با تبریک اعیاد قربان و غدیر تصریح کرد: سعی ما بر این است که فردی را به عنوان مدیرکل ثبت‌احوال انتاب کنیم که به عنوان کارمند در این سازمان مشغول به فعالیت هستند مدیران باید زکات علمی که در این زمینه کسب کردند را به افرادی که در کنارشان فعالیت می‌کنند منتقل کنند.

حمید درشان‌فر با بیان اینکه باید تهدیدها را به فرصت‌ها مبدل کنیم، ابراز کرد: از مدیرکل ثبت‌احوال جدید انتظار داریم که ارتباط دائم و مستمر با ادارات داشته باشد و همچنین اجرای برنامه‌های سازمان و حفظ امانت‌داری و اطلاعات مردم از جمله وظایف این سازمان است.

مدیرکل جدید ثبت‌احوال گلستان در این مراسم اظهار کرد: تمام تلاشم بر این است که برنامه‌های ثبت‌احوال را به صورت تیمی و با برنامه پیش ببریم و قطعا این مهم با مشارکت همکاران به ثمر واهد نشست.

در این مراسم ابوبکر دولو مدیرکل سابق ثبت‌احوال گلستان گزارشی از عملکرد و فعالیت‌هایی که به عنوان مدیرکل در این اداره‌کل ثبت‌احوال گلستان داشت، ارائه کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today