باشگاه خبرنگاران/ فرماندار دلفان گفت: وضعیت بیماری کرونا در این شهرستان نگران کننده شده و این در حالی است که امکانات و تجهیزات درمانی برای مقابله با کووید۱۹ در شهرستان کافی نیست.

حشمت بهمنی، فرماندار دلفان در جلسه ستاد مدیریت کرونا دلفان اظهار کرد: تنها راه کنترل و مقابله با کرونا رعایت دستورالعمل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده همگانی از ماسک است.
او اظهار داشت: اقلام محافظتی کادر درمانی، بهداشتی، دستکاه سی تی اسکن، ونتیلاتور(تنفس مصنوعی) از مهمترین نیازهای دلفان است که امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی لرستان به صورت ویژه نسبت به تخصیص این تجهیزات و اعتبارات لازم به این شهرستان اقدام نماید.
مدیر شبکه بهداشت و درمان دلفان نیز با ابراز نگرانی از افزایش آمار تعداد بیماران مبتلا به کرونا در دلفان گفت: این وضعیت با توجه به کمبود نیروی انسانی کارایی کادر درمانی را برای ارائه خدمات به بیماران دچار مشکل می‌کند.
امیر رضایی افزود: متاسفانه ویروس کرونا از بین نرفته و مردم باید سعه صدر اصول بهداشتی را برای سلامتی عمومی را رعایت کنند.
او بیان کرد: رعایت فاصله فیزیکی، شست و شوی مرتب دست ها و استفاده از ماسک مهم ترین راه مقابله با بیماری ویروسی کرونا است.
او در خصوص برگزاری آیین های عزاداری ماه محرم گفت: در این رابطه تابع ستاد ملی کرونا هستیم و هر تصمیمی که از سوی این ستاد ابلاغ شود آن را اجرا خواهیم کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today