باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۵۵ کیلوگرم تریاک در دو عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان و ملایر و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد.

سردار کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان اظهار کرد: در عملیات اول با تلاش های اطلاعاتی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک مشخص شد، این باند اقدام به انتقال مواد مخدر تریاک از استان های جنوبی به شهرستان ملایر می کند.
او افزود: با اشراف اطلاعاتی ایجاد شده درر یک عملیات مشترک کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملایر، خودرو متهمان را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آن ۵۰ کیلو گرم تریاک کشف و یک متهم در این زمینه دستگیر  و یک دستگاه خودرو سنگین نیز توقیف شد.
کامرانی صالح ادامه داد: در عملیات دوم هم با تلاش های اطلاعاتی یک باند قاچاق مواد مخدر که اقدام به انتقال مواد مخدر تریاک از استان های جنوبی به استان همدان می کرد از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه خودروی سواری آنان متوقف و در بازرسی از آن ۵ کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today