شبستان/ معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز از راه‌اندازی ۵۰ کاروان شادی به مناسبت عید غدیر در اهواز خبر داد و گفت: همچنین در ۶ نقطه شهر اهواز پرچم «علی‌ ولی‌الله» به اهتزاز درمی‌آید.

حجت‌الاسلام علی جزایری، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز به برنامه‌های معاونت فرهنگی شهرداری اهواز به مناسبت عید غدیر اشاره کرد و اظهار داشت: در این ایام برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده شده است.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز از جمله این برنامه‌ها را راه‌اندازی 50 کاروان شادی خبر داد و تصریح کرد: محتوای این کاروان‌ها برگزاری سرود، تواشیح و جشن به صورت سیار در مناطق مختلف اهواز است.
وی با بیان اینکه همچنین در 6 نقطه شهر اهواز پرچم «علی ولی‌الله» به صورت نمادین به اهتزاز درمی‌آید اضافه کرد: برنامه‌نورافشانی و آذین‌بندی محلات اهواز با مشارکت مساجد و هیئت‌های مذهبی از دیگر برنامه‌های عیدغدیر است.
حجت‌الاسلام جزایری از تولید سه برنامه فاخر تلویزیونی در ایام غدیر خبر داد و عنوان کرد: این برنامه‌ها در ژانر معرفتی، سرگرمی و طنز است که از سیمای مرکز خوزستان پخش می‌شود.
وی با اشاره به اجرای 16 دیوارنگاره حجمی در مناطق مختلف اهواز خاطرنشان کرد: همچنین دیوارنگاره 300 متری برای دومین بار در شهر اهواز ساحل غربی کارون اجرا می‌شود و طراحی بصری ویژه‌ای به مناسبت ایام غدیر انجام خواهد شد.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز از تولید برنامه ترکیبی شاد سرگرمی و ورزشی با حضور هنرمندان ملی و ورزشکاران برجسته در روز عید غدیر از سیمای خوزستان خبر داد و ابراز کرد: اجرای 2 نمایشگاه شهری با آثار هنرمندان خطاط برجسته خوزستانی در 2 نقطه اهواز از اقدامات ویژه این معاونت ایام غدیر است.

 


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today