فارس/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: با توجه به اینکه پیش از این بازگشایی پادگان به دلایل مختلف دچار مشکل شده بود، از همین رو نمی‌توانیم زمان دقیقی برای آغاز ساخت کار دوباره این پروژه بیان کنیم.

مهرداد سلطانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که مسؤولان استان به جدیت پیگیر موضوع هستند، بازگشایی پادگان است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان تصریح کرد: با توجه به چند مورد وقفه‌ای که در بازگشایی پادگان بود، جلسه مشترکی با حضور اعضای شورا و فرمانده پادگان برگزار شد و موضوعات مطرح شد.
وی با اشاره به اینکه در گذشته با وجود توافقات بسیار، کار بازگشایی دچار مشکل شده بود، گفت: به همین خاطر قرار شد که نقشه ورودی پادگان که ارتش روی آن تأکید داشت مشخص شده و بر مبنای آن کار انجام شود.
سلطانی ادامه داد: یکی از مباحثی که ارتش مطرح کرد، این بود که سردرب موقعیت مناسبی ندارد و باید دوباره طراحی شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: با توجه به اینکه پیش از این بازگشایی پادگان به دلایل مختلف دچار مشکل شده بود، از همین رو نمی‌توانیم زمان دقیقی برای آغاز دوباره این پروژه بیان کنیم.
وی ادامه داد: با این حال پیگیری برای بازگشایی محور ارتش در حال انجام است و امیدواریم با تفاهمی که صورت گرفته هرچه زودتر این کار انجام شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today