فارس/ به همت استاندار کهگیلویه و بویراحمد شادی دختر دارای مشکل جسمی صاحب سرپناه می‌شود.

از خانه دار شدن «شادی» تا مهرماه ۹۹ خبر داد و گفت: از امروز به بعد تمام هزینه های درمانی و جراحی، شادی در داخل کشور را پرداخت می‌کنیم.

قوام خَشنه، پدر شادی دختر 18 ساله ای که به بیماری نامشخصی مبتلا شده امروز و در دیداری خاص با حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کرد.

کلانتری در این دیدار آخرین وضعیت جسمانی شادی را جویا شد.

عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار، پژمان نیک اقبالی مدیرکل راه و شهرسازی و مجید محمدیان مدیرکل حوزه استاندار  نیز در این دیدار حضور داشتند.

کلانتری در این دیدار با بیان اینکه از دوبار در کما رفتن شادی در این مقطع زمانی کوتاه اطلاع نداشتم، اظهار داشت: متاثر شدم و تمام تلاش خود را برای بهبودی کامل شادی به کار می گیریم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در حال حاضر شما دارای ۲ مشکل اساسی هستید، عنوان کرد: باتوجه به اینکه تاکنون مستاجر بودید و شاید این جا به جایی نه تنها در روحیه بلکه برای جسم شادی نیز ضرر و زیان داشته باشد؛ دستور دادیم که در روستای قلعه گل محل زندگی کنونی شما یک واحد مسکونی از محل مسکن روستایی احداث کنند.

وی این دیدار در تماس تلفنی با جنتی مدیرکل بنیاد مسکن خواستار ساخت این واحد مسکونی با وام بلاعوض شد و تاکید کرد: در یک اقدام جهادی این مهم باید عملیاتی شود.

کلانتری خطاب به مدیرکل بنیاد مسکن، گفت: باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا حتی یک روز زودتر این خانه احداث شود تا  هزینه کمتری به خانواده شادی تحمیل شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بنیاد مسکن از فردا کار خود را در قلعه گل آغاز می کند، افزود: این خانه به اندازه ساخت ۱۰۰ خانه دیگر ارزش معنوی دارد و باید تا مهر ماه افتتاح شود.

وی با تاکید بر اینکه آرامش شادی برای ما بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: از امروز به بعد تمامی هزینه‌های درمان و جراحی  شادی در داخل کشور را بر عهده می گیریم.

کلانتری افزود: کمک های موردی از طریق دستگاه های خدمات‌رسان از جمله کمیته امداد نیز در اختیار خانواده شادی قرار خواهد گرفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: باتوجه به نداشتن بیمه درمانی برای شادی اقدامات لازم جهت بیمه‌دار شدنش را فراهم خواهیم کرد.

وی از خَشنه پدر شادی خواست که هرماه و قبل از مراجعه شادی به شهرهای دیگر برای تکمیل دوره درمان به صورت تلفنی با شخص استاندار این موضوع را مطرح کرده تا هماهنگی های لازم جهت کمک به شادی انجام شود.

گفتنی است؛ استاندار امروز نیز  بیش از ۸ میلیون تومان هزینه های درمان شادی که در گذشته خانواده وی متحمل شدن را پرداخت کرد.

لازم به ذکر است ۳ اردیبهشت ماه ۹۹ موضوع و مشکلات شادی دختری ۱۸ ساله در یکی از مناطق دورافتاده شهرستان کهگیلویه در یکی از رسانه های استان منتشر شد.

حسین کلانتری درست ۱۷ روز پس از انتشار این خبر دستور ویژه ای برای رفع مشکلات شادی صادر کرد و اکنون نیز به‌صورت جد و مداوم پیگیری وضعیت شادی است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today