باشگاه خبرنگاران/ فرماندار شهرستان اردبیل از تعطیلی ۲۲۰ مکان پرخطر از قبیل تالارها، آرایشگاه‌های زنانه، باشگاه‌های ورزشی و گیم نت‌ها در سطح شهرستان خبر داد.
 
مسعود امامی یگانه، فرماندار شهرستان اردبیل در این باره گفت: این رزمایش با محوریت مرکز بهداشت شهرستان، دانشگاه علوم پزشکی و مشارکت دستگاه‌های مرتبط، با حضور ۴۰ اکیپ در سطح شهرستان برگزار شد.
او در خصوص وظایف اکیپ‌های نظارتی افزود: این اکیپ‌ها از بازار، پاساژها، اماکن مختلف و ادارات در سطح شهرستان، با محوریت استفاده از ماسک توسط متصدیان و مردم در فضاهای عمومی بازدید می‌کنند.
فرماندار اردبیل ضمن تاکید بر فاصله‌اجتماعی تصریح کرد: طبق گزارشات واصله، ۷۰ درصد مردم از ماسک استفاده می‌کنند که این عدد باید افزایش پیدا کند. تا شاهد کاهش آمار مبتلایان به این ویروس و بازگشت شهرستان به وضعیت عادی باشیم.
امامی یگانه با اشاره به تعطیلی برخی مراکز پرتجمع در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا بیان کرد: در طول روزهای گذشته بالغ بر ۲۲۰ مورد اماکن پر خطر در سطح شهرستان، از جمله تالارها، آرایشگاه‌های زنانه، باشگاه‌های ورزشی، گیم نت‌ها تعطیل شدند.
او افزود: اکیپ‌های این رزمایش امروز نظارت خواهند داشت که اماکن پر خطر همچنان باید تعطیل باشند. اماکنی مانند رستوران‌ها، اغذیه فروشی‌ها، بستنی فروشی‌ها، کبابی‌ها مطابق اعلام‌های صورت گرفته بایستی به صورت بیرون بر فعالیت کنند. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today