باشگاه خبرنگاران/ محدودیت‌ها برای مناطق قرمز و زرد کرونایی در استان سمنان تا بیست و یکم مرداد ۹۹ تمدید شد.

حبیب الله خجسته پور، سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان و تصویب ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا، محدودیت‌های اعمال شده کرونایی در استان سمنان تا روز سه‌شنبه ۲۱ مرداد تمدید شد.

وی افزود: لازم است با نظارت صحیح و به موقع، کلیه مصوبات و ابلاغیه‌های ستاد استانی مبارزه با کرونا عملیاتی شود.

خجسته پور تاکید کرد: همچون محدودیت‌های گذشته، تمام دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، تالار‌های پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها، آموزشگاه‌ها و کلاس‌های تقویتی مدارس، در این مدت در مناطق قرمز و زرد کرونایی استان سمنان تعطیل است.

جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا در استان سمنان ادامه داد: برگزاری مراسم اجتماعی، فرهنگی و مذهبی، همایش‌ها و مجامع صنفی، فصلی و دوره‌ای در شهرستان‌های با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی تا بیست و یکم مرداد ماه ممنوع است.

وی با اشاره به تعطیلی کتابخانه‌ها و سینما‌ها در این شهرستان‌ها، تصریح کرد: کافه‌ها، قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها، موزه‌ها و باغ‌موزه‌ها، شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی و استخر‌های سرپوشیده نیز در مدت اعلام شده تعطیل است.

خجسته‌پور تاکید کرد که برگزاری نماز جماعت در مناطق با وضعیت قرمز و زرد نیز به تا زمان اعلام شده ممنوع است.

سرخه تنها شهرستان استان با وضعیت رنگ‌بندی سفید کرونایی است، پنج شهرستان میامی، گرمسار، شاهرود، سمنان و دامغان در وضعیت قرمز قرار دارند و وضعیت شهرستان‌های آرادان و مهدی‌شهر زرد است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today