ایرنا/ حمید زادبوم، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران روز پنجشنبه به منظور بازدید از مرزهای رسمی خسروی و پرویزخان وارد قصرشیرین شد.

شهریار حیدری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران در راس هیاتی به منظور بازدید از مرزهای رسمی خسروی و پرویزخان و بررسی ظرفیت های تجاری  وضعیت صادرات و واردات به قصرشیرین سفر کرده است.

وی افزود: قرار است در سفر معاون وزیر صمت و در نشستی که با حضور مسوولان و تجار و بازرگانان در مرز رسمی پرویزخان برگزار می شود به تسهیل در خصوص صادرات و واردات و رفع مشکلات موجود و کارکردهای تجاری و ترانزیتی در مرزهای قصرشیرین کمک شود.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همچنین قرار است جلسه‌ای نیز در مرکز استان پس از انجام بازدید از قصرشیرین به منظور جمع بندی برگزار شود.

حیدری گفت: در شرایط کنونی توسعه مرزها و تسهیل در امر صادرات از موثرترین راه های توسعه اقتصادی منطقه است و ما تلاش خود را به کار گرفته ایم تا از ظرفیت واقعی مرزها و توسعه روابط با کشورهای همسایه استفاده کنیم.

در سفر معاون وزیر صمت، هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران کل استان کرمانشاه، نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسوولان شهرستان قصرشیرین وی را همراهی می کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today