ایرنا/ مدیر شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) از ارائه خدمات امدادی و فنی خودرویی در ایام تردد زائران اربعین در شهرستان های مرزی قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب خبر داد.

حمیدرضا حقیقت مدیر شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) اظهار کرد: به مدت 2 سال است ایساکو برای رفاه حال زائران در ایام اربعین در مناطق مرزی اقدام به ایجاد نمایندگی های صحرایی برای تعمیرات خودرویی کرده است.

وی اظهار کرد: با توجه به توقف 2 هفته ای خودروهای زائران در توقف گاه ها مشکلاتی از نظر فنی برای آن ها ایجاد می شود که به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک و با توجه به حجم بالای خودروها اکیپ هایی در محل توقفگاه‌ها ایجاد و مستقر می شود تا نسبت به رفع نقایص احتمالی خودروها و ارائه خدمات به زائران بپردازد.

مدیر شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) با اشاره به پیش بینی خدمات برای 80 هزار خودروی سواری با ایجاد نمایندگی های فعال در مرز خسروی گفت: تمام تلاش ما این است که خدمات خوبی را به زائران اربعین حسینی ارائه دهیم.

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری قصرشیرین نیز گفت: این شهرستان با داشتن 2 مرز رسمی خسروی و پرویزخان و در واقع بندر خشک ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیار بالایی در بخش اقتصادی و تردد زائر و مسافر دارد.

حشمت رضایی افزود: قدمت مرز رسمی خسروی برای تردد زائران عتبات عالیات وظیفه ما را سنگین کرده تا بتوانیم به نحو شایسته زمینه تردد حجم بسیار بالای پیاده روی زائران اربعین را از این مرز رسمی فراهم کنیم.

وی اظهار کرد: هم اکنون اقدام های بسیار خوبی برای تردد زائران در زمینه عمرانی و خدمات رفاهی و اسکان در شهرستان قصرشیرین و مرز رسمی خسروی از سوی دستگاه های مختلف اجرایی در دست اقدام است.

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری قصرشیرین بیان کرد: پیش بینی شده است با توجه به شرایط بسیار خوب این شهرستان و قدمت مرز رسمی خسروی امسال در ایام اربعین 300 هزار تن از زایران 6 استان کشورمان از این مسیر به عتبات عالیات سفر کنند.

رضایی گفت: با توجه به حجم بسیار بالای تردد زایران 250 هکتار توقف گاه با ظرفیت 80 هزار خودروی سواری در پنج نقطه قصرشیرین و مرز رسمی خسروی در حال احداث است که تا نیمه اول مهر ماه کار روند این توقف گاه با امکانات پیش بینی شده پایان می یابد.

معاون فرماندار قصرشیرین گفت: با توجه به بازگشت تعداد بسیار بالای زائران از مرز رسمی خسروی، به دلیل مسافت بسیار کوتاه این مرز با کربلای معلا خدمات فنی خودرویی و امدادی نیاز است از این رو حضور شرکت ایساکو و خدمات امدادی و خودرویی برای زائران در مرز خسروی یک ضرورت است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today