صدا و سیما/ محور‌های کندوان و هراز فردا جمعه به دلیل تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها یکطرفه می‌شوند.

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری پرحجم و روان است.

سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اعمال محدودیت‌های ترافیکی از دیروز چهارشنبه ۱۵مرداد ماه در جاده‌های استان گفت: محور‌های کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین فردا جمعه ۱۷مرداد ماه یک طرفه می‌شود.

محدودیت ترافیکی محور کندوان
رییس پلیس راه مازندران گفت: در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت۱۵ امروز پنجشنبه تا ساعت۲ بامداد روز‌ بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت۱۲ روز‌های جمعه و شنبه ۱۷و۱۸ مردادماه تا ساعت ۲بامداد روز‌های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت۱۵ روز‌های جمعه و شنبه تا ساعت۲ بامداد روز‌های بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال به صورت یکطرفه خواهد بود.

محدودیت ترافیکی محور هراز
رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت۱۵ روز‌های جمعه و شنبه ۱۷و۱۸ مردادماه تا ساعت۲ بامداد روز‌های بعد از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت۱۷ روز‌های جمعه و شنبه تا ساعت ۲بامداد روز‌های بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود:تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت۶ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۶، ۱۷و۱۸ مردادماه تا ساعت۲ بامداد روز‌های بعد نیز از محور هراز ممنوع می‌باشد.

محدودیت ترافیکی محور سوادکوه
سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز شنبه ۱۸مرداد ماه تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از مسیر شمال به جنوب محور قائمشهر - فیروزکوه - تهران ممنوع می‌باشد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today