ایمنا/ فرمانده انتظامی نطنز گفت: با تلاش ماموران انتظامی نجف‌آباد محموله قهوه، نسکافه و مواد شوینده قاچاق به ارزش ۱.۵ میلیارد ریال در شهرستان نطنز کشف و ضبط شد.

مرتضی هادیان، فرمانده انتظامی نطنز اظهار کرد: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با قاچاق، در پی دریافت خبری مبنی بر جابجایی محموله کالای قاچاق در حوزه استحفاظی شهرستان نطنز موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی مرجع قضایی خودروی حامل محموله قاچاق را شناسایی و ضمن توقیف آن، محموله را کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی نطنز تصریح کرد: مأموران پلیس در بازرسی از خودرو مقدار زیادی کارتن حاوی قهوه، نسکافه و مواد شوینده قاچاق فاقد مجوز کشف و ضبط کردند.
هادیان اظهار کرد: اولویت اصلی نیروی انتظامی شهرستان نطنز برطرف کردن دغدغه امنیت مردم است و یکی از نگرانی‌های مردم به ویژه کشاورزان و دامداران در شهرستان نطنز موضوع وقوع سرقت بود که با تلاش و عزم و اراده نیروهای خدوم انتظامی شهرستان در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل شاهد کاهش ۳۵ درصدی وقوع سرقت در حوزه استحفاظی شهرستان نطنز هستیم.
وی همچنین از کاهش ۷۵ درصدی سرقت احشام در سه ماهه اول سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد و افزود: مشارکت مردم به ویژه دامداران در نصب دوربین و تجهیزات ضد سرقت نقش بسزایی در کاهش سرقت احشام داشته است.
فرمانده انتظامی نطنز از کاهش ۷۴ درصدی سرقت منازل و کاهش ۲۱ درصدی سرقت اماکن خصوصی در مقایسه با سال گذشته در حوزه استحفاظی شهرستان نطنز خبر داد و از ارگان‌ها و اداراتی که در بحث ساخت و ساز فعالیت دارند خواست که پیوست امنیتی در ساخت و ساز منازل رو مد نظر قرار دهند تا شاهد کاهش سرقت منازل باشیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today