موج رسا/ معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان گفت: تصمیمات جدید ستاد کرونای استان زنجان در خصوص رفع و یا اعلام محدودیت‌ها، روز یکشنبه اعلام می‌شود.

خدابخش مرادی، معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت سه شهرستان زنجان، ابهر، خرم‌دره در زمینه ویروس کرونا قرمز است.
وی با بیان اینکه شهرستان‌های قیدار، سلطانیه، ماهنشان و ایجرود دارای وضعیت نارنجی هستند، افزود: شهرستان طارم نیز وضعیت زرد را تجربه می‌کند.
این مسئول بیان داشت: در حال حاضر محدودیت‌های هفته گذشته همچنان در شهرهای دارای وضعیت قرمز وجود دارد و محدودیت‌های جدید یا کاهش محدودیت‌ها از روز یکشنبه هفته آینده اعلام می‌شود.
معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: همچون هفته‌های گذشته مراسم‌های عروسی و عزا در زنجان با محدودیت برگزار شده و مساجد نیز تعطیل است.
مرادی با بیان اینکه هنوز آرامستان‌های استان تعطیل بوده و مراسم در آرامستان‌ها نیز با حداقل افراد برگزار می‌شود، افزود: باشگاه‌های ورزشی، قهوه‌خانه‌ها و آرایشگاه‌ها نیز اجازه فعالیت ندارند.
وی گفت: همچون هفته‌های گذشته فعالیت آموزشگاه‌های آموزشی نیز تا روز یکشنبه تعطیل بوده و اصناف و بازاریان نیز موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.
این مسئول برضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی از سوی مردم تاکید کرد و گفت: استفاده از ماسک در اماکن عمومی نیز اجباری بوده و باید همگان به این موضوع توجه داشته باشند.

 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today