ایرنا/ فرماندار شهرکرد با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: مراسم عزاداری ماه محرم این شهرستان در سال‌جاری از سوی تمامی هیات‌ها و دسته‌های عزاداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان‌پذیر است.

عبدالعلی ارژنگ، فرماندار شهرکرد تاکید کرد: عزاداران سید و سالار شهیدان، باید در محرم امسال نذورات خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در قالب کمک‌های مومنانه تهیه و توزیع کنند.
وی افزود: مراسم عزاداری محرم در سال‌جاری به ‌صورت ثابت و در فضاهای روباز تکیه‌ها، حسینیه‌ها، مسجدها و سایر مکان‌های مذهبی برگزار شود.
ارژنگ تصریح کرد: تمامی متولیان، برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان در مراسم عزاداری محرم رعایت اصول اولیه حفاظت فردی به ‌خصوص استفاده از ماسک را سرلوحه خود قرار دهند.
وی یادآور شد: در این راستا، تقویت بیشتر اقدامات و هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌های اجرایی با مرکز بهداشت ضروری است.
فرماندار شهرکرد همچنین گفت: ارائه هرگونه خدمات به مسافران و برپایی چادر در پارک‌ها، بوستان‌ها، فضاهای سبز و مکان‌های عمومی شهرستان شهرکرد همچنان ممنوع است.
ارژنگ تاکید کرد: ستاد مدیریت مقابله با کرونا شهرستان شهرکرد نسبت به برنامه‌ریزی و نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در خصوص برگزاری آزمون‌های سراسری به‌ویژه کنکور سال‌جاری اقدامات لازم را انجام دهد.


 
 
  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday