باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه استان اردبیل از اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی برای تعطیلات آخر هفته در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

سرهنگ سیدمحمد صفوی، رئیس پلیس راه استان اردبیل اظهار کرد: پلیس راه استان اردبیل در پایان هفته جاری و همچنین تعطیلات خاص در طول سال تمهیدات ویژه ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل را در دستور کار خود قرار می‌دهد که این تمهیدات در روز عید غدیر خم نیز اعمال خواهد شد.
او افزود: در تعطیلات آخر هفته و روز عید غدیر خم تعداد ۵۲ تیم خودرویی در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل وو نقاط حادثه خیر مستقر خواهند شد ضمن اینکه محدودیت و ممنوعیت ترافیکی نیز در محور‌های مواصلاتی در این ایام اعمال خواهد شد.
رئیس پلیس راه استان اردبیل از محدودیت و ممنوعیت ترافیکی برای تمامی کامیون‌ها و خودرو‌های سنگین خبر داد و افزود: محدودیت تردد در تمامی محور‌ها برای تمامی خودرو‌ها آزاد است به استثناء مسیر اردبیل آستارا و بالعکس در این ایام برای وسایط نقلیه سنگین و کامیون‌ها به جزء کامیون‌های حامل سوخت ممنوع خواهد بود.
سرهنگ صفوی بیان کرد: ساعت ممنوعیت برای کامیون‌ها برای روز جمعه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ شب خواهد بود و برای روز شنبه نیز از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ شب در محور‌های مواصلاتی ممنوعیت اعمال خواهد شد. 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today