فارس/ چک تخصیص اعتبار ۶۵ میلیارد ریالی مصوبه سفر اخیر معاونین وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل، در کمتر از ۱۵ روز صادر شد.

دوم مردادماه امسال نمایندگان مرکز استان اردبیل به‌همراه معاونین وزارت راه و شهرسازی با حضور در محلات عدالت‌آباد و ایران‌آباد در شهر اردبیل به احصای مشکلات پرداختند که چک تخصیص اعتبار ۶۵ میلیارد ریالی مصوبه این سفر در کمتر از ۱۵ روز صادر شد.
در این بازدید، مواردی مصوب شد که با پیگیری علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی مبلغ ۴۵ میلیارد ریال برای آغاز فرآیند احداث مجموعه‌ ورزشی و زیرسازی آسفالت دسترسی این محلات واریز شد.
علی نیکزاد، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ وظیفه ما احصاء، تصویب و پیگیری برای تخصیص مصوبات موردنیاز منطقه بود که با سرعت و در کمتر از ۱۵ روز انجام پذیرفته است.
وی گفت:‌ در حال حاضر که بودجه پروژه‌های مجموعه‌ ورزشی و زیرسازی آسفالت ۲ محله مذکور تأمین شده، دستگاه‌های متولی امر باید بدون هیچ عذری و با سرعت و دقت تمام این پروژه‌ها را اجرا کنند، تا هر چه سریع‌تر مردم شریف محلات عدالت‌آباد و ایران‌آباد از این امکانات بهره‌مند شوند.
گفتنی است؛ علاوه بر محلات عدالت‌آباد و ایران‌آباد اردبیل، برای پروژه‌های مشگین‌شهر نیز ۲۰ میلیارد ریال اعتبار واریز شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today