فارس/ فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان از مشارکت سپاه پاسداران در ساخت و نوسازی ۲۰۶ مرکز و ساختمان زلزله‌زده مسجدسلیمان خبر داد.

سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در حاشیه بازدید از پروژ‌ه‌های درحال ساخت و واگذاری منازل بازسازی شده زلزله مسجدسلیمان، اظهار کرد: یکی از اقداماتی که سال گذشته با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، در منطقه پیگیری شد موضوع رسیدگی مناطق زلزله زده مسجدسلیمان بود.
وی افزود: طبق بازدیدی سال گذشته مقرر شد که در بازسازی و ساخت مراکز و منازل آسیب‌دیده همکاری‌های لازم صورت گیرد.
فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: بسیجیان و گروه‌های جهادی از سال گذشته تاکنون با همت و اراده خود توانستند تعمیر کامل ۳۵ مدرسه، ساخت ۵۱ منزل و تعمیر ۱۲۰ واحد مسکونی را انجام دهند.
وی ادامه داد: در کنار اقدامات انجام‌شده دو مدرسه ۱۲ و ۶ کلاسه درحال ساخت است که امیدواریم تا پایان سال در اختیار آموزش‌وپرورش و دانش‌آموزان مسجدسلیمان قرار گیرد.
شاهوارپور بیان کرد: با همت بسیجیان در تلاشیم که در کنار مسؤولین و سایر دستگاه‌ها خدمتی برای مردم ولایتمدار مسجدسلیمان انجام دهیم.
وی عنوان کرد: متأسفانه سال گذشته پس از سیل مخربی که خوزستان تجربه کرد در مسجدسلیمان شاهد زلزله و خرابی مراکز و منازل بودیم که با انجام خدماتی از جمله نوسازی و ساخت ساختمان‌ها کمک‌رسانی‌ها آغاز گردید.

 


 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today