پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ رئیس‌ پلیس آگاهی استان کرمان از کشف پنج فقره کلاهبرداری و غصب عنوان به ارزش 15 میلیارد و 500 میلیون ریال و دستگیری یک متهم سابقه دار خبر داد.

یداله حسن‌پور، رئیس‌ پلیس آگاهی استان کرمان اظهار کرد: در پی دریافت اخباری مبنی بر کلاهبرداری از طریق غصب عنوان کارمند وزارت اطلاعات، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.
وی افزود: در این رابطه با تلاش کارآگاهان و اقدامات اطلاعاتی یک متهم سابقه دار شناسایی و مشخص شد این فرد خود را از کارکنان وزارت اطلاعات معرفی و ضمن ارائه شناسنامه جعلی و ازدواج موقت با قربانیان، ضمن تنظیم اسناد جعلی مبنی بر واگذاری یک واحد آپارتمان به آنان و نیاز به مبالغی برای خرید آن اقدام به کلاهبرداری می کرده است.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با اشاره به شناسایی پنج قربانی در این رابطه، ابراز کرد: این متهم با پیگیری های پلیس در سطح شهر کرمان دستگیر و با مواجهه با شاکیان پرونده به انجام کلاهبرداری 15میلیارد و 500 میلیون ریالی اعتراف کرد.
حسن پور با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی از شهروندان خواست: به افراد غریبه اعتماد نکنند و در امر ازدواج نیز تحقیق و شناخت طرف مقابل را ملاک قرار دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar