باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری باند چهار نفره سارقان منازل کوهپایه و اعتراف آن‌ها به ۲۰ فقره سرقت در عملیات ماموران انتظامی پاسگاه ده لولو خبر داد.

محمدرضا فداء، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منازل در دهستان کوهپایه کرمان، دستگیری سارق و یا سارقان این سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: در همین راستا ماموران انتظامی پاسگاه ده لولو با انجام اقدامات اطلاعاتی، همچنین بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل‌های سرقت، چهار متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی آن‌ها را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فداء با اشاره به کشف مقداری از اموال مسروقه از مخفیگاه این سارقان، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی و پس از ارائه مستندات موجود چاره‌ای جز اعتراف نداشتند و به ۲۰ فقره سرقت منازل در دهستان کوهپایه اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به دستگیری مالخر و معرفی متهمان به مراجع قضایی، گفت: مقابله قاطعانه با مخلان امنیت و آرامش مردم از اولویت اصلی پلیس کرمان بوده و نیروی انتظامی برابر قانون با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد، بنابراین در این راه نیاز به همکاری آحاد مردم است و شهروندان عزیز می‌توانند با رعایت توصیه‌های پلیس نقش به‌سزایی در پیشگیری از جرائم خصوصا سرقت داشته باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today