باشگاه خبرنگاران/ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت بیماری کرونا در شهرستان بویراحمد ابراز نگرانی کرد.

محمدمهدی بانشی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت بیماری کرونا در شهرستان بویراحمد ابراز نگرانی کرد و از مردم خواست برای قطع زنجیره این بیماری بیشتر رعایت کنند.

وی در خصوص وضعیت کرونا در شهرستان‌های استان گفت: مردم در شهرستان گچساران پروتکل‌ها را به خوبی رعایت کردند، از وضعیت شهرستان بویراحمد نگرانیم و احساس خطر می‌کنیم چرا که با توجه به جمعیت زیاد احتمالا افزایش تجمعات وجود دارد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در دو هفته گذشته شاهد کاهش سیر صعودی ابتلا به کرونا بودیم، اما متاسفانه پس از دو هفته ابتلا به این ویروس افزایش داشته و در این هفته هم به احتمال خیلی زیاد افزایش مبتلایان را خواهیم داشت، از مردم استان خصوصا شهر یاسوج تقاضا دارم همکاری بیشتری برای رعایت پروتکل‌ها داشته باشند.

بانشی اظهار کرد: برای رعایت پروتکل‌ها در گیم‌نت‌ها و تاکسی‌های درون شهری و برون شهری با مشکل مواجه هستیم البته در روز گذشته ۳ ویدیو کلوپ(گیم نت) و باغ متخلف را تعطیل کردیم.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تعطیلی تالارها، برگزاری مراسم عروسی در خانه‌ها در افزایش تعداد مبتلایان بی‌تاثیر نبوده، گفت: زمانی غربالگری در مبادی ورودی شهر‌ها جزو برنامه بود، اما در حال حاضر که بیماری وارد استان شده بستن مبادی وردی شهر‌ها کار بی‌فایده‌ای است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه پلاک برخی از مردم کهگیلویه و بویراحمد متعلق به سایر استان‌ها است و همین موضوع شناخت بومی و غیربومی را مشکل کرده، عنوان کرد: مراکز تفریحی، باغ‌های غیرمجاز تعطیل شده و برق پارک‌ها خاموش شدند ضمن اینکه از مردم تقاضا داریم خودشان رعایت کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today