تسنیم/ دادستان عمومى و انقلاب شهرستان کردکوى از حضور بازپرس ویژه قتل در محل کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور کوهستانى شهرستان کردکوى خبر داد و گفت: برخی نشانه‌های ارائه شده توسط خانواده "سها رضانژاد" با جسد کشف شده در ارتفاعات جهان‌نما مطابقت دارد.

هادى عزیززاده دادستان عمومى و انقلاب شهرستان کردکوى از حضور بازپرس ویژه قتل در محل کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور کوهستانى شهرستان کردکوى خبر داد و اظهار داشت: در پى کشف جسد یک زن در مناطق کوهستانى صعب‌العبور شهرستان کردکوى و با توجه به اهمیت موضوع و دستور ریاست کل دادگسترى استان گلستان، بازپرس ویژه قتل همراه با ماموران پلیس آگاهى براى بررسى محل کشف جسد اعزام شدند.

دادستان عمومى و انقلاب شهرستان کردکوى خاطرنشان کرد: نشانه‌هایى در محل کشف جسد کشف شده که با نشانه‌هایى که از سوى خانواده خانم سها رضانژاد ارائه شده بود، اشتراکاتى دارد اما تا زمان انتقال جسد به پزشکى قانونى و انجام آزمایشات مربوطه، نمى‌توان در زمینه هویت جسد با قطعیت صحبت کرد.

پیش از این هادى هاشمیان رییس کل دادگسترى گلستان از کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور شهرستان کردکوى خبر داده بود و گفته بود: در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوى مستقر هستند تا پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونى، هویت جسد کشف شده مشخص شود.

سهارضانژاد، دختر 27 ساله طبیعت گردى است که مدتى پیش در ارتفاعات جهان نماى شهرستان کردکوى مفقود شده بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran