باشگاه خبرنگاران/ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از مراکز مهم صنعتی استان درخواست کرد به کمک بیمارستان‌های استان بشتابند و نیاز‌های بهداشتی و درمانی آن‌ها را تامین کنند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از همه مسئولان استانی خواست برای تسریع در ساخت راه آهن و تامین آب آشامیدنی و کشاورزی استان، اشتغال و معیشت مردم و جلوگیری از گرانی فزاینده و عذاب دهنده و برخورد با این پدیده، و اجرای مصوبات فرهنگی مورد نظر رهبر معظم انقلاب تلاش کنند.
امام جمعه بوشهر، با تسلیت ارتحال آیت الله محمودی برهان از بزرگان حوزه نجف و قم، از او به عنوان یکی از علمای ریشه دار استان بوشهر و از شاگردان شهید صدر یاد کرد که نماینده امام راحل در کویت بود، اما به علت اندیشه و روحیه انقلابی و برگزاری مراسم ختم برای شهید عماد مغنیه از آن کشور اخراج شد و به قم مهاجرت کرد.

بیمارستان‌های مجهز ایجاد شود
صفایی بوشهری همچنین مردم را به مراعات امور بهداشتی فردی و اجتماعی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا سفارش کرد و از مسئولان استان خواست برای گسترش و ایجاد بیمارستان‌های استاندارد و تجهیز آن‌ها و استخدام نیروی درمان و پرداخت به موقع حقوق و مزایای آنان اقدام کنند.
وی با قدردانی از نیرو‌های بخش بهداشت و درمان و گروه‌های جهادی از مراکز مهم صنعتی درخواست کرد که به کمک بیمارستان‌های استان بشتابند و به طور ویژه نیاز‌های بهداشتی و درمانی آن‌ها را تامین کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday