باشگاه خبرنگاران/ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: به منظور اجرای طرح کاهش و کنترل آلودگی هوا ۳ سامانه جدید پلاک خوان در معابر ورودی شهر نصب شده است.

محمدرضا احمدی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اختصاص کُد جریمه برای سه سامانه پلاک‌خوان شهر کرج از سوی پلیس راهور ناجا کشور، گفت: خودروهای فاقد معاینه فنی از طریق دوربین‌های ثبت تخلف، جریمه خواهند شد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با بیان این که این سه سامانه در بلوار شهید چمران، ورودی کرج از پل استاندارد و ورودی کرج از پل سوم خرداد بلوار گلزار غربی جانمایی و نصب شده است افزود: پس از تست و تایید سامانه های مذکور از سوی پلیس راهور ناجا کشور اختصاص کد جریمه برای این دوربین‌ها به منظور اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی صورت گرفت.
احمدى نژاد گفت: این اقدام بر مبنای اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی با همکاری پلیس راهور، در راستای کاهش آلودگی هوا و سلامت شهروندان انجام می‌شود.
او با اشاره به این که در مجموع ۵ سامانه ثبت تخلف شهری کرج دارای کد جریمه است، افزود: پیرو این اقدامات ۴ سامانه ثبت سرعت غیر مجاز و ۲ سامانه پلاک خوان دیگر نیز در سایر نقاط شهر کرج در حال تست و ارزیابی از سوی راهور بوده که در صورت اخذ کد به مجموع سامانه های مورد تایید راهور افزوده می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday