ایسنا/ رئیس ستاد برگزاری آزمون‌های دانشگاه اصفهان گفت: ۸ داوطلب کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ در اصفهان مبتلا به کرونا بودند که از این تعداد، هفت نفر در آزمون این سه روز شرکت کرده و یک نفر غیبت داشت.

آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ در ۱۳۳ کد رشته امتحانی، طی روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه (۱۶،۱۷و۱۸ مرداد ماه) به صورت همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان نیز با رقابت ۵۶ هزار و ۶۱۰ داوطلب برگزار شد و نوبت آخر این امتحان در برخی حوزه ها در حال برگزاری است.
محمدرضا ایروانی در خصوص برگزاری این آزمون، اظهار کرد: هشت داوطلب کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ در اصفهان مبتلا به کرونا بودند که از این تعداد، هفت نفر در آزمون این سه روز شرکت کرده و یک نفر غیبت داشت.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور  بیان کرد: آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ در استان اصفهان با رقابت ۴۶ هزار و ۶۱۰ داوطلب در ۱۳ حوزه امتحانی در استان اصفهان برگزار شد که از این تعداد شرکت کننده در استان اصفهان، ۲۴ هزار و ۹۲۹ نفر (۵۳.۵ درصد) زن و ۲۱ هزار  و ۶۸۱ نفر معادل (۴۶.۵ درصد) مرد بودند.
وی تصریح کرد: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ در استان اصفهان در ۸ حوزه شامل دانشگاه های اصفهان، صنعتی اصفهان، پیام نور اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)، معارف قرآن و عترت، غیرانتفاعی شهید اشرفی اصفهانی، مهاجر و موسسه راغب اصفهانی با هم به رقابت پرداختند.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون در اصفهان، افزود: دو حوزه در شاهین شهر و شهرستان های نجف آباد، کاشان و گلپایگان نیز میزبان داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۹ بودند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today