صدا و سیما/ عامل برداشت غیرمجاز اینترنتی در فریمان شناسایی شد.

سرهنگ جواد خرسند، فرمانده انتظامی فریمان گفت: با اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی  بر برداشت مبلغ 180 میلیون ریال بدون اطلاع وی از حسابش، موضوع در دستور کار کارشناسان این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا، عامل برداشت های غیرمجاز را در یکی از استان های مرکزی کشور شناسایی و با دستور مقام قضائی، پرونده جهت دستگیری متهم به صورت نیابتی به دادسرای مربوطه ارسال شد.

به گفته، فرمانده انتظامی فریمان متهم مربوطه با راه اندازی یک سایت جعلی و ارسال لینک آن از طریق شبکه های اجتماعی و پیام های کوتاه، افراد را به درگاه جعلی بانک هدایت و با در دست داشتن اطلاعات کارت بانکی، اقدام به برداشت از حساب افراد می کرد.

همچنین در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل اداره مخابرات در سطح شهر فریمان، 3 متهم به سرقت سیم و کابل‌های مخابراتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فریمان در اینباره گفت: متهمان در بازجویی ها به 9 فقره سرقت سیم و کابل تجهیزات مخابراتی در معابر شهر فریمان و روستاهای اطراف اعتراف کردند.

سرهنگ جواد خرسند با اشاره به دستگیری یک مالخر در این پرونده هم گفت: ماموران انتظامی از مخفیگاه متهمان اموال سرقتی و مقادیر زیادی سیم مس و کابل و ابزارآلات کشف کردند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar