ایرنا/ رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از بستری شدن ۷۰ بیمار جدید قطعی و مشکوک کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون در این استان خبرداد.

دکتر حسین کریم رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز افزود: در زمان حاضر ۵۲۸ بیمار مشکوک و قطعی کرونا در بیمارستان های استان البرز بستری هستند.
وی بیان داشت : مجموع کل  موارد بستری شامل  قطعی ، محتمل و مشکوک  از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز به ۱۳ هزارو ۴۰۸ نفر  رسیده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۳۲ نفر مورد قطعی مثبت  تشخیص داده شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۸۸ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۷۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .
دکتر کریم با اشاره به اینکه تعداد ۱۲۲ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ سال هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده  بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به  ۱۳۶ نفر رسید.
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۷ بیمار مبتلا به کووید- ۱۹  در البرزجان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به  ۷۹۷ نفر رسید .
کریم تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۲ هزار و ۶۸ نفر  از مراکز درمانی ترخیص شده اند که ۳۴ نفر آنان مربوط به ۲۴ ساعت گذشته است.
استان البرز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday