ایسنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از دیروز تا امروز ۱۸ مرداد  ۷۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مجموع کل موارد بستری شامل (قطعی، محتمل و مشکوک) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز  ۱۳ هزار و ۴۰۸ نفر  بوده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۳۲ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.
دکتر کریم با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۵۲۸ نفر شامل موارد( قطعی، محتمل و مشکوک) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۲۱۴ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۸۸ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۷۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند.
دکتر کریم با اشاره به اینکه تعداد ۱۲۲ بیمار بستری شده جوان و پایین‌تر از سن پنجاه هستند، تصریح کرد: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به  ۱۳۶ نفر رسید.
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به   ۷۹۷ نفر رسید.
دکتر کریم در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۶۸ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۹ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday