ایسنا/ سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از سقوط منجر به فوت کارگر ساختمانی به چاله آسانسور خبر داد و گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، حادثه سقوط یک نفر کارگر ساختمانی از ارتفاع گزارش شد.

حسین روستایی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر اظهار کرد: به محض اطلاع سریعاً یک دستگاه خودروی سنگین امدادونجات با تجهیزات کامل همراه امدادگران به فرماندهی آتش نشان «بهرام رشیدی» به محل اعلام شده اعزام شدند.
وی با بیان اینکه آتش نشانان به محض رسیدن ابتدا محل حادثه را با نوار ایمنی ایمن کردند، ادامه داد: طی اظهارات شاهدان حادثه، یک نفر کارگر ساختمانی در ساختمان هشت طبقه در حال فعالیت بوده و هنگام کار کردن به وسیله فرقون و بالابر غیرایمن در حال حمل مصالح از طبقه اول به طبقه هشتم بوده است.
روستایی خاطرنشان کرد: هنگام قرار گرفتن کارگر در چاله آسانسور برای آمدن در طبقه اول، ناگهان سیم بوکسل بالابر پاره شده و کارگر مذکور به طبقه زیرزمین سقوط کرده و به علت شدت جراحات در ساعت اولیه فوت کرد.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر با اشاره به اینکه امدادگران سازمان با وسیله در اختیار داشته جسد را به همکف و سپس با هماهنگی با عوامل بهشت هاجر جسد به سردخانه انتقال داده شد، گفت: علت حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی مجدد است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today