آخرین خبر/  با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز 2 نفر از سارقان خودرو و لوازم داخل خودرو با اعتراف به 64 فقره سرقت در شهر کرج دستگیر شدند.


سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در مناطق شمالی شهرستان کرج، بررسی موضوع در دستورکار پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در بررسی های اولیه خود متوجه شدند، سارقان ابتدا خودروهای پارک شده در مکان های کم تردد را شناسایی کرده و در ساعات خلوت روز با استفاده از خودروهای مسروقه با شیوه کلاف کردن درب خودروها اقدام به سرقت لوازم داخل آن ها می کنند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات گسترده پلیسی و گشت زنی های مکرر در مناطق وقوع سرقت، در نهایت با همکاری ماموران کلانتری 12 چمران یکی از سارقان را سوار بر یک خودرو مسروقه شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ نادربیگی تصریح کرد: پس از انتقال متهم به پلیس آگاهی نامبرده در ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بود اما پس از مشاهده مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت در پیش روی خودش ندید و به سرقت 4 خودرو و 60 فقره سرقت لوازم داخل خودرو با همکاری یکی از همدستانش اقرار کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که همدست متهم نیز در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد، ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته توسط کارآگاهان، همه مال باختگان این پرونده شناسایی شده اند.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: پارک کردن خودرو در نقاط خلوت و کم تردد، عدم استفاده از دزدگیر و قفل پدال احتمال سرقت خودرو را به شدت افزایش می دهد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday